Aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Opis stanowiska:

  1. wykonywanie zleconych zadań z zakresu marketingu i marketingu internetowego
  2. współpraca z PR
  3. współpraca z grafikami
  4. współpraca z front i back office

Oferujemy:

  1. Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  2. Przyjazną atmosferę ukierunkowaną na rozwój
  3. Brak korporacyjnych zasad
  4. Szkolenia w Google
  5. Dogodną lokalizację biura (przed Mordorem na Domaniewskiej)
  6. Comiesięczne wyjścia integracyjne
  7. Piątkowe obiady firmowe
  8. Pakiet fit
  9. Home office 2 razy w tygodniu

Od kandydatów oczekujemy:

  1. Kreatywności
  2. Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, min. 35 godzin tygodniowo

Mile widziane:

  1. znajomość programów graficznych
  2. doświadczenie w marketingu internetowym

Programista PHP

  1. wykonywanie zleconych zadań z zakresu programowania w PHP >7 w systemie Jira
  2. współpraca z działem administracji IT
  3. współpraca z innymi członkami działu development
  4. współpraca z front office

Oferujemy:

  2. Wysokie stawki godzinowe
  4. Dogodną lokalizację biura (przed Mordorem na Domaniewskiej)
  5. Comiesięczne wyjścia integracyjne
  6. Piątkowe obiady firmowe
  7. Pakiet fit
  8. Home office 3 razy w tygodniu
  9. Wolne weekendy i dni świąteczne

  1. Doświadczenia min. 3-letniego w programowaniu PHP
  2. Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, min. 30 godzin tygodniowo

  1. znajomość jira, gitlab
  2. znajomość języka angielskiego

Brak korporacyjnych zasad

Nie pracujemy na akord. Nie robimy "wyników". Nie uczestniczymy w "wyścigu szczurów".

Dobra atmosfera między działami

Współpracujemy ze sobą. Pomagamy sobie wzajemnie. Dązymy do wspólnych celów.

Szkolenia, pozytywne nastawienie na rozwój

Oferujemy szereg darmowych szkoleń z zakresu e-commerce jak również z samorozwoju.